magnify

O nás

Tým Říčany O33 se začal utvářet již v roce 2006.

V letech 2007 a 2009 jsme se zúčastnili Mistrovství ČR v plážovém ragby a na obou jsme shodně obsadili 5.místo.

V roce 2009 jsme navázali úzkou spolupráci s nově založeným klubem RC Strakonice a společně jsme absolvovali celou řadu tréninků i utkání v patnáctkovém ragby. Od roku 2009 se účastníme tradičního turnaje „O pohár města Strakonice“, který je vždy skvěle organizován.

V červnu 2011 jsme se poprvé zúčastnili Old Boys turnaje „Staropražská šunka“. Vinou jedné prohry ve skupině a nastaveného systému turnaje jsme bohužel nezasáhli do bojů o příčky nejvyšší a nakonec obsadili 5.místo (z celkového počtu 14 týmů ze 6 zemí). Turnaj se odehrál na hřištích RC Mountfield Říčany.

Kromě bývalých hráčů RC Říčany tvoří soupisku týmu o33 také zástupci dalších sportovních odvětví, např. atleti, cyklisté, triatlonisté, hokejisté, fotbalisté, veslaři, bobisté či zápasníci!

Za dobu existence týmu O33 si ragby vyzkoušelo víc než 50 hráčů různého věku (nejmladšímu bylo 19 let, naopak nejstarší aktivní člen v loňském roce slavil narození vnoučete). Jsme skupina otevřená i nově příchozím, kteří mají zájem si vyzkoušet ragby na vlastní kůži! Pokud se chceš přidat, kontaktuj nás.

Navíc můžeš do dění klubu zapojit i své potomky, neb v týmu O33 působí několik mládežnických trenérů RC Říčany. Ti se věnují ragbyovému potěru ve věku 0-15 let. Vice se dozvíš na stánkách RC Mountfield Říčany.