magnify

3. ročník letní kulturně společenské a sportovní akce 033

Publikováno dne 1.9.2017 , autor: , kategorie: Aktuální akce, Společenské události

Při plánování dovolených a výletů na letní prázdniny je v posledních letech jeden neměnný termín. Je už prostě dané, že třetí srpnový víkend se budeme bavit a soutěžit v obci Kunvald v Orlických horách.

Letos se postavilo na start “Bráchohrátek” celkem osm týmů, které se utkaly o krásnou putovní trofej.
SAMSUNG CSC        SAMSUNG CSC
Zápolilo se v obvyklých kunvaldsko-olympijských disciplínách jako je kroket a biatlon. Dále nám ale přibyly nové soutěže, které prověřily atletickou techniku účastníků při hodu kladivem a trojskoku. Při štafetě zase vyšlo najevo, jak si kdo rozumí s ragbyových balonem.
Komu se třeba čistě náhodou nevedlo na sportovních kolbištích, měl možnost dohnat svůj bodový deficit v mimosportovních aktivitách. Jen bylo třeba se předvést ve vyladěném týmovém pyžamu na večerní party, pohostit ostatní svou oblíbenou dobrůtkou do postýlky (třeba naložený špek byl vynikající  :-)) a ukázat selfie.
Nedílnou součástí víkendů je závěrečné večerní loučení s létem v místní hospodě, kde se pravidelně nad plnými talíři a zrzavými sklenicemi diskutuje o výsledcích a špičkuje nad jednotlivými výkony. Letos, asi díky získané zkušenosti v let minulých, nám zbylo i dost sil do pomyslného třetího poločasu a tanečních kreací za bedlivého dozoru „pana Jägermeistera“.

Za všechny účastníky děkuji dědovi a babičce a poskytnutý azyl, přípravu stadionu, podporu a fandění a také OV – Bráchovi a Renče za organizaci her a super víkend.

Na viděnou třetí srpnový víkend r.2018 v Kunvaldu!

Gratulujeme vítězům 3.ročníku k jejich výhře!
SAMSUNG CSC

Při pohledu na výsledkovou listinu si dovolím vyzdvihnout Kačenky, posun proti loňsku je znatelný. Pravděpodobně se pečlivě připravovali a třetí místo je krásná odměna!

Výsledková listina:
1. Buráci, 53 bodů
2. Koala Team a Honren Team, 48 bodů
3. Kačenky, 44 bodů
4. M&M´s, 43 bodů
5. Raďáci, 39 bodů
6. BuBu, 32 bodů
7. Návštěvníci, 16 bodů

PS.: pro OV … a na tu pergolu si klidně uděláme brigádu

SAMSUNG CSC

Ostatní fotky jsou k dispozici ZDE

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Comments Off on 3. ročník letní kulturně společenské a sportovní akce 033  comments